
De fiets, een wonder van techniek
In de onderbouw zijn kinderen op zoek gegaan naar de techniek in de fiets. Fietsen zijn gerepareerd, gewassen en voorzien van bellen. Een testrondje in de school was mogelijk. Ook een duik nemen in de geschiedenis van de fiets was voor velen verrassend. Zo’n groot wiel!!! Hoe stap je op en hoe zit het nu met de elektrische fiets?
NIEUWS
-
GEPLAATST OP 2 APRILFijne paasdagen
-
GEPLAATST OP 30 MAARTHet is lente!
Wat zijn we fijn aan het werk en genieten we van het voorjaar. Na de periode van thuisonderwijs is het zo fijn om weer samen op school te zijn.
-
GEPLAATST OP 1 JANUARIGelukkig 2021
Wij wensen iedereen een gezond 2021 toe. Na een tumultueus 2020 zijn onze verlangens gericht op een beheersbaar 2021 waarin onze gezondheid boven aan staat. Het betekent wel dat wij tot aan 18 januari thuisonderwijs aanbieden en dat de stamgroepleiders contact gaan zoeken via google meet. Maandagmorgen 4 januari om
lees verder …
SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF
Wilt u onze nieuwsbrief digitaal ontvangen? Geef dan hieronder uw e-mailadres op.
Jenaplanschool Lindekring
Liesmortel 195435 XH Sint Agatha
T: 0485-311611
E: dir.lindekring@optimusonderwijs.nl
Jenaplanschool Lindekring
Liesmortel 195435 XH Sint Agatha BEL Jenaplanschool Lindekring MAIL Jenaplanschool Lindekring